Mal-Bud Jerzy Ratajczak

O firmie

Nasza firma powstała w 1989 roku, a więc malowaniem proszkowym zajmujemy się już od ponad 30 lat. Właścicielem firmy jest Jerzy Ratajczak, a siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Konarzewie, w województwie wielkopolskim. Mamy również filię w Gorzowie Wielkopolskim. Usługi świadczymy na terenie całego województwa wielkopolskiego oraz lubelskiego.

Na początku działalności oferowaliśmy malowanie proszkowe małych elementów stalowych, jednak aktualnie malujemy również duże elementy przestrzenne. Aby sprostać cały czas rosnącym wymaganiom rynku, dynamicznie się rozwijamy. Mamy dwie linie lakiernicze, w tym piece o wymiarach:

12,2 m dł. x 2,8 m wys. x 2 m szer. (w Konarzewie),

7,10 m dł. x 2,5 m wys. x 2 m szer. (w Konarzewie),

7 m dł. x 2,6 m wys. x 2 m szer. z automatyczną myjnią (w Gorzowie Wielkopolskim),

5 m dł. x 2,5 m wys. x 2 m szer. (w Gorzowie Wielkopolskim).

Dodatkowo, jako jedna z nielicznych firm w naszej okolicy, proponujemy usługę pasywacji. Jest to niezbędny element obróbki aluminium, który gwarantuje doskonałą przyczepność farby i jej długoletnią wytrzymałość. Wieloletnie doświadczenie całej kadry pracowniczej, a także urządzenia i maszyny pozwalają na produkcję m.in. odbojników magazynowych, barierek, bram furtek oraz paneli ogrodzeniowych, a także akcesoriów motocyklowych.

Jesteśmy w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia naszych klientów. Ich zadowolenie i satysfakcja są dla nas priorytetem.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne oraz przedsiębiorców